Kolejna edycja kursu tańca dla seniorów w Tarnowskich Górach już niebawem

W naszym mieście ruszy druga odsłona zajęć tanecznych, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza.

Tarnowskie góry kurs tańca seniorzy 2023

Club Dance TG

Po dużych sukcesach tanecznych przedsięwzięć podejmowanych w ubiegłych latach, Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie podjęło się zorganizowania kolejnego projektu. W tym roku powraca druga odsłona Club Dance TG.

- Zajęcia club dance to połączenie elementów gimnastyki, fitnessu oraz tańca. Zajęcia mają na celu poprawę koordynacji ruchowej uczestników, a także ich sprawności fizycznej. Każde zajęcia składają się z dwóch części, w pierwszej jest to ogólnorozwojowa rozgrzewka oraz układy taneczne, a w drugiej specjalizacja taka jak: step, gumy, hantle, tabata - opowiadali członkowie TSO, zapraszając na pierwszą edycję.

Do udziału w projekcie zaproszeni są seniorzy. Co ważne, zajęcia odbywają się bezpłatnie.

- Już niedługo powrócimy na parkiet, by pod okiem doświadczonych instruktorów zgłębiać tajniki kolejnych stylów tanecznych. Teraz pora na formalności i ustalenia. Niebawem ogłosimy nabór uczestników - zapowiadają organizatorzy.

Zapisy rozpoczną się na początku kolejnego miesiąca. Chęć uczestnictwa będzie można zgłosić pod numerem telefonu: 530 255 224. Pierwsze spotkanie zaplanowano w okolicach 20 kwietnia. Jak wyglądał poprzedni kurs? Zobaczcie poniżej.

Club Dance TG

Może Cię zainteresować:

Club Dance TG rozpoczął pierwsze zajęcia. Roztańczeni seniorzy podbijają parkiet

Autor: Urszula Gołkowska

11/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon