Koncert wśród natury i ciemności. Takie wydarzenia tylko w Krupskim Młynie

W powiecie tarnogórskim znów odbędzie się spotkanie z kulturą w wyjątkowej atmosferze czerwcowej nocy. Gdzie można przeżyć takie doświadczenie?

Koncert na Łączce 2023

Przed nami kolejna odsłona nastrojowego wydarzenia, jakie co roku odbywa się w Krupskim Młynie. Także w tym sezonie goście będą mogli doświadczyć spotkania z muzyką i naturą pod rozgwieżdżonym niebem. Na czas trwania koncertu w miejscowości wyłączane są światła uliczne, co pozwala na zanurzenie się w mrok czerwcowej nocy.

- Wokół tafli jeziorka rozstawiamy pochodnie, a na jezioro puszczamy kilkanaście pływających świec - wspominają organizatorzy. - Wszystko to wraz z nastrojową muzyką płynącą z serca wysypy tworzy niespotykany i wyjątkowy klimat wydarzenia. Przed wydarzeniem oraz w jego trakcie zwracamy uwagę słuchacza na potrzeby Matki Ziemi, konieczność dbania o nią i o nas samych - dodają.

Koncert ma miejsce na przy Bajorku w Krupskim Młynie. W tym roku odbędzie się 24 czerwca, w sobotę, o godzinie 22:30 i potrwa godzinę. Przed publicznością wystąpi Kleszcz razem z K-ESSENCE oraz gościnnym udziałem Koprucha. Dla osób, które nie będą mogły osobiście wziąć udziału w wydarzeniu, będzie ono transmitowane online. Poniżej zobaczycie relację z poprzedniego koncertu.

Organizację tegorocznego wydarzenia można wspomóc poprzez dołączenie się do założonej na ten cel zbiórki na portalu zrzutka.pl.

Tarnowskie góry kościół

Może Cię zainteresować:

Koncerty Organowe w Konwikcie 2023. Przed nami kolejne spotkanie z muzyką

Autor: Urszula Gołkowska

30/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon