Kreatywna Kofeina zmienia datę otwarcia. Kiedy napijemy się tam kawy?

Popularny w naszym mieście lokal przełożył datę wznowienia działalności. Spokojnie, miłośnicy Slow nie będą musieli długo czekać. Właścicielki zapraszają już w przyszłym tygodniu.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie góry slow kreatywna kofeina

Otwiera się Slow. Kreatywna Kofeina

W grudniu 2022 roku tarnogórzanie dowiedzieli się, że jeden z najbardziej klimatycznych lokali zostanie zamknięty. Właścicielki zapowiedziały zakończenie działalności. Jednak już w styczniu okazało się, iż Slow może jednak funkcjonować dalej. 25 stycznia był ostatnim dniem kawiarni przy ulicy Piastowskiej, ale nie ostatnim w karierze marki.

Kreatywną Kofeinę przejęły nowe właścicielki - Aleksandra Broniec oraz Barbara Bursig-Okońska. Kawiarnia zyskała też nową lokalizację. Przeniosła się na plac Wolności. Jej otwarcie miało odbyć się jutro, 31 marca. Plany nieco się zmieniły. Slow przyjmie pierwszych gości w przyszłą środę, 5 kwietnia, o godzinie 12:00.

- Na pewno będą jakieś fajne promocje i pewnie będziemy mieć dla Was jakąś niespodziankę, także zapraszamy serdecznie. Mamy nadzieję, że widzimy się w przyszłą środę - dodają właścicielki kawiarni.
Slow już wkrótce otworzy się w nowej lokalizacji

Może Cię zainteresować:

Kawiarnia Slow. Kreatywna Kofeina zostanie otwarta za kilka dni. Poprowadzą ją nowe właścicielki

Autor: Martyna Urban

27/03/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon