Pierwszy clip Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej w Tarnowskich Górach. Film podbija Internet

Znani i lubiani artyści z naszego miasta tym razem, oprócz gry, spróbowali swoich sił także na nowym polu. Jak im wyszło? Zobaczcie sami!

"Don't Stop Me Now" po tarnogórsku

O Kamiliańskiej Orkiestrze Dętej słyszał chyba każdy mieszkaniec naszego miasta. Muzycy co roku poszerzają swój repertuar i prezentują się przed szeroką publicznością. Tradycją stała się już ich Tarnogórska Noc Muzyczna. Natomiast w zeszłym tygodniu ukazał się pierwszy film orkiestry.

Artyści wykonują na nim znany utwór zespołu Queen - "Don't Stop Me Now".

- I już jest!! Nasz pierwszy oficjalny clip, gdzie chcieliśmy pokazać piękno naszego miasta, naszych najstarszych i najmłodszych członków, nasze kościoły, związane z naszą działalnością i w ogóle... moc pozytywnej energii, którą zawsze od Was dostajemy podczas koncertów i grań w kościele, no... nie zatrzymamy się! Don't stop me now! - oznajmili twórcy nagrania.

Nagroda "Orła i Roży" dla chóru z Radzionkowa oraz orkiestry z Tarnowskich Gór

Rzeczywiście, w filmie zobaczymy przeróżne zakątki Tarnowskich Gór. Muzycy grają w nim na rynku, na terenie Zabytkowej Kopalni Srebra, na Hałdzie Popłuczkowej, a nawet... w wąskotorówce! Jednego z reprezentantów grupy zobaczymy także na kole młyńskim, które stało się w tegoroczną atrakcją Gwarków numer 1. Nie zabrakło oczywiście ujęcia przy miejscu pochodzenia orkiestry - kościele parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych na Osadzie Jana.

Nowy tarnogórski hit

Clip miał swoją premierę 12 listopada (piątek) o godzinie 20:00. Od tego czasu na platformie YouTube ma już 29 314 wyświetleń. Nagranie szybko zdobyło uznanie tarnogórzan (i nie tylko!). Miejmy nadzieję, że to dopiero początek filmowej kariery naszych muzyków.

Jeśli ktoś chciałby posłuchać orkiestry na żywo, będzie mieć taką okazję już 27 listopada. Muzycy wystąpią w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Woźnikach z okazji Andrzejek. Bilety w cenie 20 złotych można nabyć w kasie MGOK, w filii instytucji w Psarach oraz na stronie internetowej.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Kamiliańska orkiesta dęta tarnowskie góry

Kamiliańska Orkiestra zaprasza na Koncerty Noworoczne

Kamiliańska orkiesta dęta tarnowskie góry

Nowy utwór w repertuarze Kamiliańskiej Orkiestry Dętej z TG

Czesław Mozil w TG

Teledysk z Czesławem Mozilem w Tarnowskich Górach

Tarnowskie góry mali kamilianie

Do tarnogórskich muzyków dołączają Mali Kamilianie

"Dziennik z wycieczki do Budapesztu" w Tarnowskich Górach

Nasze miasto jako plan "Dziennika z wycieczki do Budapesztu"

Dziennik z wycieczki do budapesztu 12

Film osadzony w realiach PRL-u będzie kręcony w TG

Tarnowskie Góry, jarmark świąteczny 2021

Rozpoczyna się Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2021