LePsie Życie prezentuje nowy kalendarz. Sprawdź, gdzie można go dostać

Podczas uroczystego spotkania we wnętrzach pałacu w Nakle Śląskim zaprezentowano wyjątkowy kalendarz na 2023 rok. Jego głównymi bohaterami są podopieczni schroniska w Miedarach oraz towarzyszący im wolontariusze.

Kalendarz ze zwierzakami już dostępny

W sobotę, 10 grudnia, odbył się wernisaż. W jego trakcie oficjalnie pokazano efekty współpracy Stowarzyszenia LePsie Życie oraz fotograf Anny Wilk. Wydarzenie uświetnił recital skrzypcowy Julii Ostasz. Goście wydarzenia mogli zakupić kalendarz, ale także wziąć udział w licytacji wyjątkowych zdjęć z sesji z czworonogami. Łącznie udało się zebrać niemałą kwotę 6 120 zł!

- Chcemy szalenie podziękować za Waszą obecność! Mamy nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak my. Możemy również pochwalić się tym, że jeden z naszych podopiecznych obecnych wczoraj [10.12] na Wernisażu już niedługo trafi do wspaniałego domu, a to najpiękniejsze podsumowanie, jakie mogliśmy sobie wymarzyć! - cieszyli się wolontariusze.

Wernisaż nie był oczywiście jedyną okazją, by nabyć kalendarz. Można zakupić go także:

Cena kalendarza to 59,99 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych schroniska w Miedarach.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon