Loteria Rozlicz PIT w TG zakończona. Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji

31 maja odbyło się losowanie szczęśliwych tarnogórzan, do których w niedługim czasie trafią atrakcyjne nagrody. Konkurencja była naprawdę spora.

Rozlicz PIT w TG

Podobnie jak w zeszłym roku i tym razem osoby rozliczające podatek w naszym mieście mogły spróbować szczęścia w specjalnej grze.

- Przypominamy, że udział w loterii mogła wziąć pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terenie gminy Tarnowskie Góry, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2021 rok w Urzędzie Skarbowym w Tarnowskich Górach znajdującym się przy ul. Opolskiej 23, tj. wskazała w deklaracji podatkowej PIT gminę Tarnowskie Góry jako miejsce zamieszkania - tłumaczą przedstawiciele Urzędu Miasta.

Na uczestników czekały nagrody: dwa Xboxy series X, trzy hulajnogi elektryczne Xiaomi Mi Electric, cztery smartfony Samsung Galaxy oraz pięć kart podarunkowych do Parku Wodnego po 500 zł każda. Natomiast główny zwycięzca będzie się cieszył z hybrydowego samochodu Fiat Panda 4. Numer tego szczęśliwca to 289 K1D2N2T5N5.

Łączna wartość wszystkich trofeów to około 80 tysięcy złotych. Loteria cieszyła się niemałą popularnością. Do udziału zgłosiło się online 1485 podatników.

Wręczenie nagród w ramach miejskiej loterii "Rozlicz PIT"

Może Cię zainteresować:

Znamy zwycięzcę loterii "Rozlicz PIT". Do kogo trafił Suzuki Swift?

Autor: Urszula Gołkowska

17/06/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon