Macarena na szkolnym korytarzu. Można? Można! Tarnogórscy chemicy potwierdzają [WIDEO]

Podczas szkolnych przerw można robić wiele rzeczy. Regenerować siły, odwiedzić bibliotekę, oszukiwać się, że zdąży się na czas z zaległym zadaniem domowym... Można także dostarczyć sobie trochę endorfin poprzez... taniec. Zobaczcie, jak to robią tarnogórscy nastolatkowie.

"Chemik" tańczy Macarenę

Karnawał trwa w najlepsze, a w Tarnowskich Górach trudno o bardziej wybuchowe towarzystwo niż te z Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących. Nikogo więc nie powinien szczególnie dziwić fakt, że na szkolnej przerwie nastolatkowie zaczęli tańczyć. Nie powstrzymał ich nawet taki detal architektoniczny jak wąski korytarz. Zresztą, zobaczcie sami!

Powyżej część Macareny, a niżej - Country.

#DOBRAenergiaCHEMIKA

Taneczna przerwa to element większego zadania. Głównym tematem projektu jest jednak nie aktywność fizyczna, ale energia. W jego ramach szkolna społeczność musi wykonać różnorodne zadania. Wśród nich znajdziemy konkurs na hasło kampanii, quiz wiedzy czy energetyczne kalambury. Projekt jest realizowany jako część ogólnopolskiej akcji "Mistrzowie Energii" OSE - Ogólnopolska Sieć Edukacyjna.

Tarnowskie Góry budowlanka tiktok

Może Cię zainteresować:

Tarnogórskie szkoły ruszyły na podbój TikToka. Która z nich wypada najlepiej?

Autor: Urszula Gołkowska

26/06/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon