Magda Gessler w Tarnowskich Górach. Kogo tym razem czekają Kuchenne Rewolucje?

Do naszego miasta przyjechała znana restauratorka i prezenterka telewizyjna. Którą restaurację ma szansę ożywić tym razem? Po Don Kichocie i Modrej przyszedł czas na trzeci lokal.

Magda Gessler
Gessler tarnowskie gory

Kuchenne rewolucje w Tarnowskich Górach

O naszym mieście znów zrobi się głośno. Tym razem z powodu telewizyjnej osobowości, która wybrała się do Tarnowskich Gór. Magda Gessler, prowadząca program Kuchenne Rewolucje, zawitała do kolejnej restauracji. Co już wiadomo o jej wizycie?

- Magda Gessler jest już po raz trzeci! Blond Gwiazda telewizji i kuchni gości w Mieście Gwarków ze swoim programem Kuchenne Rewolucje. Gdzie? To na razie tajemnica, ale może Wy wiecie? - zapowiedział Urząd Miasta.

Wybrany przez popularną restauratorkę lokal zmienił także nazwę. Od niedawana w Tarnowskich Górach można zobaczyć promującą go tablicę.

Najważniejsze pytanie dotyczy oczywiście samej restauracji, która ma przejść kuchenną czy wizerunkową metamorfozę. Lokal ten nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, lokalna społeczność wytypowała jednak swojego kandydata. Jest to Art - Smaku na Lewka (ks. Michała Lewka 3).

Przypomnijmy, że to nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w naszym mieście. Kuchenne Rewolucje przeszły już dwa inne lokale. Jednym z nich była Ania z Zielonego Wzgórza przy skrzyżowaniu ul. Opolskiej z Obwodnicą. Restauracja została przemianowana na Don Kichota. Niestety odpadała w gastronomicznym wyścigu o klientów. Magda Gessler zajęła się również lokalem Gościna Ślonsko, znanym dziś jako restauracja Modra. W tym przypadku poszło o wiele lepiej.

Gusto verde tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Gusto Verde w Tarnowskich Górach. Wielkie otwarcie nowej restauracji już 8 lutego 2024 r. "Smak rodem ze słonecznej Italii"

Autor: Szymon Karpe

07/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon