Gusto Verde w Tarnowskich Górach. Wielkie otwarcie nowej restauracji już 8 lutego 2024 r. "Smak rodem ze słonecznej Italii"

Nowa włoska restauracja w Tarnowskich Górach. Gusto Verde zaprasza na wielkie otwarcie w czwartek 8 lutego 2024 r. W menu m.in. pizza, makarony, sałatki. Do wygrania vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracji. Kto chętny na włoskie smaki?

Gusto Verde w Tarnowskich Górach

W czwartek 8 lutego o godz. 10:00 odbędzie się wielkie otwarcie Gusto Verde przy ulicy Wojska Polskiego 4 w Tarnowskich Górach. Restauracja będzie się specjalizować w potrawach kuchni włoskiej. Klientów chce zachęcić wysoką jakością produktów oraz klimatycznym wnętrzem pełnym zieleni, które w zamierzeniu ma przenosić gości w klimat włoskiego ogrodu. W Tarnowskich Górach jest już kilka włoskich restauracji. Czy zatem Gusto Verde ma szanse wyróżnić się na tle innych? Przekonamy się niebawem.

- Przyjemny klimat włoskiego ogrodu i pyszne jedzenie... czego chcieć więcej, prawda? Pragniemy was zabrać w podróż do przestrzeni inspirowanej takimi właśnie ogrodami! Zadbamy także o to, co najważniejsze - o smak rodem ze słonecznej Italii. Najwyższa jakość składników to dla nas priorytet! - zaprasza ekipa Gusto Verde.

Do wygrania vouchery na 100 zł

Z okazji wielkiego otwarcia restauracja ogłosiła konkurs na vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania w Gusto Verde. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Udostępnić post konkursowy (na Facebooku na tablicy, na Instagramie w relacji)
  • Polubić lub zaobserwować stronę Gusto Verde
  • Odpowiedzieć na pytanie: Kogo zaprosisz na otwarcie Gusto Verde?

Restauracja wybierze trzech zwycięzców.

- Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które spełnią warunki na portalu Facebook lub Instagram. Spełnienie warunków na obu serwisach oznacza dwie szanse na wygraną - dodają organizatorzy.
Michal tomaszowski mistrzostwa europy

Może Cię zainteresować:

Siedem medali w trzy dni. Michał Tomaszowski z Nowego Chechła na Mistrzostwach Europy

Autor: Urszula Gołkowska

05/02/2024

Targi edukacyjne tarnowskie gory 2024

Może Cię zainteresować:

Znamy datę Targów Edukacyjnych 2024 w Tarnowskich Górach. Gdzie i kiedy się odbędą?

Autor: Urszula Gołkowska

02/02/2024

Muzuem tarnowskie gory karta duzej rodziny

Może Cię zainteresować:

Muzeum w Tarnowskich Górach jeszcze bardziej otwiera się na rodziny. Wprowadza nową zniżkę

Autor: Urszula Gołkowska

01/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon