Mali Kamilianie muzycznie zakończyli rok pracy. Zobaczcie efekty!

Dziecięco-młodzieżowa orkiestra z Osady Jana zaprezentowała swoje umiejętności po kilku miesiącach przygotowań i pracy. Grupa ogłasza także nową rekrutację.

Mali Kamilianie w Pałacu w Rybnej

Czerwiec to dla młodych ludzi czas na podsumowanie całego roku szkolnego. Nie inaczej było w przypadku muzyków z naszego miasta. W niedzielę, 11 czerwca, w eleganckiej przestrzeni Pałacu w Rybnej odbył się Koncert Końcoworoczny 2023 Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej Mali Kamilianie. Artyści razem z dyrygentem Aleksandrem Königiem zaprezentowali efekty swojej pracy. Podczas wydarzenia można było posłuchać muzyki filmowej, z bajek, marszowej oraz sakralnej.

- Z kameralnego wydarzenia, w skąpanym w czerwcowym słońcu Pałacu w Rybnej, wyszło wspaniałe muzyczno-rodzinne widowisko, z wieloma gorącymi sercami i piękną reakcją publiczności. Mali Kamilianie odebrali swoje pierwsze dyplomy-świadectwa i.... już zapraszają, wraz z dyrygentem Olkiem, do dołączenia do orkiestry - zapowiadają muzycy.

Grupa z Osady Jana otwiera rekrutację na nowy rok. Zainteresowani graniem na instrumentach dętych oraz perkusyjnych mogą zgłosić się mailowo na adres kkod.tg@gmail.com.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon