Małżeńskie jubileusze w Krupskim Młynie. Pary otrzymały medale za 50 lat wspólnego życia

Kolejna wzruszająca uroczystość w powiecie tarnogórskim. Sześć par celebrowało swoje Złote Gody. Był czas na wspomnienia, podziękowania i satysfakcję z dobrze wykonanej związkowej pracy.

UG Krupski Młyn
Krupski mlyn jubileusz malzenstwa

Małżonkowie świętowali w Krupskim Młynie

W jednej z gmin powiatu tarnogórskiego odbyło się uroczyste spotkanie, którego głównymi bohaterami były pary obchodzące 50. rocznicę ślubu. Trzeba przyznać, że to naprawdę duże osiągnięcie. Nic więc dziwnego, iż w ramach podziękowania oraz docenienia jubilatom wręczane są z tej okazji medale przekazywane od Prezydenta RP.

W uroczystości małżonkom towarzyszyli także Franciszek Sufa, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krupskim Młynie, zastępca kierownika USC Marzena Stasz oraz przewodniczący Rady Gminy Artur Dawydzik. Zaproszono również proboszczów z parafii pw. św. Józefa w Krupskim Młynie oraz z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła oraz przedstawicieli przedsiębiorstwa Nitroerg.

- Małżonkowie zostali nagrodzeni medalem za ich długoletnią miłość, poświęcenie i wzajemne wsparcie. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Małżonkowie mieli okazję podziękować sobie nawzajem za wspólne, zgodne i szczęśliwe lata spędzone razem. To był wzruszający moment, w którym mogli podzielić się swoimi wspomnieniami i docenić trud, jaki włożyli w budowanie trwałego małżeństwa - dodają urzędnicy gminni.

Wszystkim jubilatom składamy gratulacje. Życzymy także wielu pogodnych, radosnych lat spędzonych razem. Niech miłość, przyjaźń i szczęście rozkwita każdego dnia.

Małżeńskie jubileusze w Tworogu

Może Cię zainteresować:

Małżeńscy jubilaci uhonorowani. Tak świętowali swoje rocznice w gminie Tworóg

Autor: Urszula Gołkowska

19/12/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon