Masz w domu niepotrzebną roślinkę? Przynieś ją do Centrum Zdrowia Psychicznego

Powstała w tym roku placówka zaprasza do wspólnego udekorowania miejsca, gdzie udzielana jest pomoc dla dzieci i młodzieży. Wystarczy tylko podzielić się kwiatkiem doniczkowym.

Tarnowskie góry centrum zdrowia psychicznego

W poniedziałek, 10 października, przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. To świetna okazja, by zrobić coś dobrego dla pacjentów i personelu tarnogórskiego Centrum. Placówka zapewnia szeroką ofertę wsparcia dla dzieci i młodzieży. Niedawno ogłosiła nietypową zbiórkę.

Pracownicy Centrum zdecydowali się upiększyć to miejsce. Zapraszają wszystkich, którzy mają w domu niepotrzebne rośliny, do podzielenia się nimi.

- Świat roślin pozwala na spojrzenie w inną stronę, piękną i spokojną. Taki klimat jest potrzebny, aby osoby korzystające z naszego Centrum Zdrowia Psychicznego mogły odzyskać utracone zdrowie. Nasi lekarze, psychologowie, terapeuci również ucieszą się, że miejsce, gdzie pracują, będzie coraz piękniejsze - stwierdzają inicjatorzy akcji.

Rośliny przynosić można do Centrum przy ul. Opolskiej 21. Doniczki będą przyjmowane w godzinach: 8:00-15:00. Jak zapewniają organizatorzy, każda roślinka będzie zaopiekowana.

Więcej informacji na temat centrum przeczytać można w poniższym artykule.

Tarnowskie Góry centrum zdrowia psychicznego

Może Cię zainteresować:

W Tarnowskich Górach powstało Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Autor: Urszula Gołkowska

18/07/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon