Mieszkaniec Miasteczka znalazł "pracę" dorywczą. Ukradł artykuły higieniczne za blisko 1500 zł

W ręce policji trafił 23-letni mężczyzna, który ukradł artykuły higieniczne w jednym z tarnogórskich marketów. Okazało się, że to nie pierwszy wybryk złodzieja - kilka dni wcześniej także dokonał kradzieży. Łączna wartość wyniesionego ze sklepu towaru to prawie 1500 złotych.

Mieszkaniec Miasteczka kradł artykuły higieniczne

Mężczyzna kradł artykuły higieniczne

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 30 kwietnia. Kilka minut po godzinie 11.00 do komendy policji w Tarnowskich Górach wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który kradł artykuły higieniczne, w jednym ze sklepów przy ulicy Zagórskiej.

Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 23-letni mieszkaniec Miasteczka Śląskiego. Ponadto ochrona sklepu przekazała, że ten sam mężczyzna został uwieczniony na nagraniu z monitoringu, podczas pierwszej kradzieży, do której doszło kilka dni wcześniej.

Wyniósł ze sklepu towar o wartości prawie 1500 zł

Młody mężczyzna spędził majówkową noc w areszcie. Straty, jakie spowodował to blisko 1,5 tysiąca złotych. Po przejrzeniu kartoteki 23-latka okazało się, że był on już wcześniej karany za kradzież. - W tym przypadku będzie odpowiadał w warunkach recydywy, za co jego kara może być zwiększona o połowę. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd - informuje tarnogórska komenda policji.

Tarnowskie Góry 2023 04 26 T175705 212

Może Cię zainteresować:

W Tarnowskich Górach policjanci zatrzymali sprawców kradzieży. Nie unikną odpowiedzialności

Autor: Redakcja TG

26/04/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon