"Miłości Pieśń", czyli nowy klip 2Strony Ekranu na Walentynki. W teledysku oczywiście TG

Walentynkowa playlista już gotowa? Z okazji święta zakochanych tarnogórscy muzycy zaprezentowali nowy utwór. W tekście nie zabrakło nawiązania do 14 lutego, a w nagraniu - naszego miasta.

"Miłości Pieśń" 2Strony Ekranu

Już dziś, 14 lutego, raperzy z Tarnowskich Gór przedstawiają internetowej publiczności nowy klip. Tym razem tematyka jest związana z uczuciami.

- Jak przystało na dzień zakochanych, piosenka, jak i klip, utrzymane są w klimacie tego święta, a za zdjęcia do tego teledysku odpowiada Paweł Witek, który jest również autorem teledysku do utworu "Jedna Noc", który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy - tłumaczą muzycy.

Po raz kolejny scenerią teledysku stało się nasze miasto. Coraz częściej to właśnie Tarnowskie Góry wybierają artyści jako miejsce nagrywania klipów. Tak było i tym razem.

- Wiele ujęć do nowego klipu zostało zrealizowanych dzięki współpracy z Tarnogórskim Centrum Kultury, które udostępniło nam swoją główną scenę, oraz zadbało o odpowiednie oświetlenie i klimat na planie - opowiadają artyści.

Lokalni raperzy promują Tarnowskie Góry. "Chcieliśmy pokazać, ile to miasto dla nas znaczy"

Jak zapowiadają, przed nimi jeszcze sporo projektów, które zamierzają zrealizować.

- Jest to już trzeci teledysk 2Strony Ekranu, który ujrzał światło dziennie w ostatnich tygodniach, a sugerując się deklaracjami raperów, jest to tylko wierzchołek góry lodowej i w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych owoców naszej pracy - zdradzają muzycy.

Dla fanów 2Strony Ekranu mamy dobrą wiadomość. Raperzy zagoszczą na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury. Ich występ planuje się na listopad 2023 roku.

Tarnowskie Góry osada vida teledysk

Może Cię zainteresować:

Osada Vida z nowym teledyskiem. Nakręcono go w Tarnowskich Górach!

Autor: Urszula Gołkowska

11/01/2023

Klio kręcony w WSP nr 3

Może Cię zainteresować:

W tarnogórskim szpitalu kręcono teledysk. Muzycy chcą nagłośnić problem zaburzeń psychicznych

Autor: Redakcja TG

10/12/2022

Anna Somiak prezeska OLR w Kamieńcu

Może Cię zainteresować:

Anna Somiak o pracy z dziećmi w Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym w Kamieńcu. "Moim celem jest bardzo duży nacisk na terapię"

Autor: Martyna Urban

02/02/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon