Muzeum w Tarnowskich Górach jeszcze bardziej otwiera się na rodziny. Wprowadza nową zniżkę

Dobra wiadomość dla rodziców. Tarnogórska placówka zaprasza do odwiedzin. Proponuje specjalną ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Muzeum w Tarnowskich Górach
Muzuem tarnowskie gory karta duzej rodziny

Tarnogórskie muzeum zaprasza z dziećmi

Coraz więcej instytucji, lokali czy atrakcji otwiera się na rodziny i ich potrzeby. Do grupy tej należy także Muzeum w Tarnowskich Górach. Placówka ma w swojej ofercie zwiedzanie i warsztaty dla najmłodszych. Niedawno instytucja wprowadziła jeszcze jedno ułatwienie.

- Czy są wśród nas posiadacze Karty Dużej Rodziny? Od dzisiaj [1.02] dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny Muzeum w Tarnowskich Górach oferuje bilety wstępu w cenie biletu ulgowego. W celu korzystania z ulgi prosimy o okazanie karty przy zakupie biletu - poinformowali pracownicy.

Do muzeum można wybrać się od wtorku do piątku w godzinach: 10:00-16:00, w sobotę w godzinach: 10:00–15:00 oraz w niedzielę w godzinach: 12:00–17:00. Dostępne są bilety w cenie:

  • normalny - 12 zł,
  • ulgowy - 6 zł,
  • grupowy - 6 zł od osoby (minimum 5 osób),
  • rodzinny - 18 zł od grupy (maksymalnie 6 osób, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe i dzieci do lat 18).

Akcja rabatowa "Rodzina 5+" upoważnia do otrzymania 50%-owej zniżki od obowiązujących cen dla osób z kartą "Rodzina 5+". Z kolei z Kartą Dużej Rodziny można nabyć bilet wstępu w cenie biletu ulgowego.

Tropy z tg ksiazka online

Może Cię zainteresować:

Maluchy mogą wcielać się w historycznych detektywów. "Tropy z TG" dostępne online

Autor: Urszula Gołkowska

30/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon