Nastoletnia Julia Marzec z Kalet na podium Mistrzostw Świata w Belgii!

Wielki sukces młodej zawodniczki z Leśnego Zakątka Śląska. Reprezentantka Spartan Team & Koski wróciła do domu z brązowym medalem.

Gratulacje dla Julii Marzec!

Ostatni weekend był bardzo udany dla klubu Spartan Team & Koski. Grupa z Kalet wzięła udział w OCR World Championships - Mistrzostwach Świata w Belgii.

- Cała drużyna spisała się rewelacyjnie, każdy zawodnik postawił poprzeczkę wyżej, niż miało to miejsce na Mistrzostwach Europy. Drużyna wykonała więcej niż założony "plan minimum". Jako trener mogę powiedzieć, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty i jestem ogromnie dumny z całej mojej drużyny - stwierdza trener grupy.

Największym sukcesem może pochwalić się Julia Marzec. Zawodniczka zdobyła brązowy medal w wyścigu na torze przeszkód. Uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii wiekowej 12-13 lat.

- Nie spoczywamy na laurach, bo już za dwa tygodnie, w ostatni weekend września, startujemy w Mistrzostwach Polski w biegach przeszkodowych. Kolejne marzenia? Oczywiście! Nie będzie łatwo, ale już działam i szukam sposobu na wyjazd, bo kolejne mistrzostwa 2024 odbędą się w Gruzji i Kostaryce. Brzmi nierealnie? Pewnie, ale nie dla mnie i mojej drużyny - zapowiada trener Spartan Team & Koski.

Wszystkim zawodnikom z Kalet gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów oraz rozwijania sportowej pasji.

Kalety zajęcia mdk

Może Cię zainteresować:

Kalety zapraszają do aktywnego spędzania popołudni. Wybór jest naprawdę duży!

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon