Nauczycielka z boruszowickiej szkoły z Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy!

Aleksandra Gołkowska - tarnogórzanka i pedagog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Boruszowicach otrzymała w tym tygodniu wyjątkowe wyróżnienie. "Nagroda jest wyrazem uznania dla ogromnego zaangażowania nauczycielki" - stwierdza dyrektor placówki Anna Rogala-Goj.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Boruszowicach
Aleksandra golkowska zsp boruszowice

Nauczycielka z Boruszowic wyróżniona

Na początku tygodnia, 10 października, odbyła się uroczysta gala, podczas której gratulowano zasłużonym pedagogom z terenu województwa śląskiego. Przyznane zostały Medale Komisji Edukacji, nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz Kuratora Oświaty. Wydarzenie odbyło się w Sali Marmurowej Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Wśród nagrodzonych znalazła się reprezentantka naszego powiatu. Pani Aleksandra Gołkowska mieszka w Tarnowskich Górach, na co dzień pracuje w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Boruszowicach jako pedagog. Kuratorium wyróżniło ją za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

- Nagroda jest wyrazem uznania dla ogromnego zaangażowania nauczycielki w pracę pedagoga szkolnego oraz nauczyciela specjalisty realizującego projekty daleko wykraczające poza zakres obowiązków - cieszy się dyrektor szkoły Anna Rogala-Goj.

- Jest to także uznanie dla pracy całej naszej szkoły i powód do dumy i radości płynącej z przekonania, że w niewielkiej wiejskiej szkole na obrzeżach województwa pracujemy skutecznie, promując nie tylko placówkę edukacyjną, ale także całe lokalne środowisko - dodaje.

W 2022 roku podobne wyróżnienie otrzymała także tarnogórzanka pani Iwona Pilc. Nauczycielka z ZSP w Boruszowicach została nagrodzona za swoje zaangażowanie i twórcze podejście do pracy.

Iwona Pilc nagroda kuratora oświaty

Może Cię zainteresować:

Tarnogórzanka z Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty. Pani Iwona Pilc wyróżniona

Autor: Urszula Gołkowska

27/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon