Niechlubna rekordzistka w akcji. Młoda kierująca audi pędziła na ulicy Korola ponad 100km/h

Policjanci z Wydziału ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli audi, którego kierująca pędziła ul. Korola w ponad 100 km/h. Za nieodpowiedzialne zachowanie na drodze została ukarana wysokim mandatem i punktami karnymi.

KPP w Tarnowskich Górach
Policja

Mieszkanka Siemianowic jechała ponad 100 km/h w terenie zabudowanym

W czwartek, 20 lipca na ulicy Korola policjanci prowadzili kontrolę prędkości. O godzinie 1.30 ujrzeli pędzące w ich kierunku z nadmierną prędkością audi. Pomiar wskazał, że samochód poruszał się z prędkością 106 km/h, gdzie w tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Za kierownicą rozpędzonego samochodu siedziała 21-letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich, która za wykroczenie została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tysięcy złotych i 13 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy.

- Pamiętajmy, że droga to nie tor wyścigowy. Prowadząc samochód ze znaczną prędkością, nie dajemy sobie wielu szans na prawidłową reakcję, w przypadku wystąpienia nagłego, nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. Kierowco – noga z gazu! - Apeluje komenda powiatowej policji w Tarnowskich Górach.

Wypadek miasteczko śląskie

Może Cię zainteresować:

Miasteczko Śląskie. Kierowca osobówki wjechał w drzewo, ale miał dużo szczęścia

Autor: Redakcja TG

03/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon