Nowe boisko sportowe w gminie Zbrosławice. Będą korzystać z niego uczniowie

Dzieci i młodzież z Przezchlebia mogą rozwijać swoje sportowe zdolności dzięki nowej infrastrukturze. Prezentuje się naprawdę dobrze.

Nowoczesne boisko w gminie Zbrosławice

Przy Szkole Podstawowej w Przezchlebiu powstała nowa przestrzeń do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną oraz piłkę nożną. Wcześniej w tym miejscu znajdowało się boisko trawiaste.

Pod koniec lipca Urząd Gminy Zbrosławice ogłosił przetarg na realizację wspomnianego przedsięwzięcia. Do zadań wykonawcy należało:

  • wykonanie robót przygotowawczych
  • wykonanie robót w zakresie nawierzchni poliuretanowych
  • wykonanie robót w zakresie nawierzchni piaskowych
  • wyposażenie infrastruktury w sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Do przetargu zgłosiły się trzy przedsiębiorstwa. Ich oferty ocenione zostały pod względem trzech kryteriów: cena (60%), okres udzielonej gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia (20%) oraz obsługa gwarancyjna (20%).

Bajkowy plac zabaw w gminie Zbrosławice. Ozdobili go najmłodsi mieszkańcy

Finalnie zdecydowano się na usługi spółki Torakol z Radziejowa. Firma zaproponowała cenę 316 430,29 zł, czas udzielonej gwarancji i rękojmi za wady wynoszący 72 miesiące, siedem dni na usunięcie wady w ramach obsługi gwarancyjnej oraz 4 darmowe konserwacje wraz z naprawą.

- Wielofunkcyjne boisko w Przezchlebiu gotowe. Uczniowie szkoły w Przezchlebiu mogą już korzystać z nowego, poliuretanowo-gumowego boiska o wymiarach 30x19 metrów. Powstanie obiektu zostało sfinansowane ze środków własnych Gminy Zbrosławice - poinformowali wczoraj, 5 listopada, pracownicy Urzędu Gminy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon