Nowy radiowóz dla tarnogórskich policjantów. Mundurowi odebrali już pojazd

W ręce funkcjonariuszy oddany został samochód do działań w terenie. Kluczyki przekazał dziś, 3 stycznia, burmistrz Arkadiusz Czech. Pojazd ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w Tarnowskich Górach.

Nowym radiowozem na akcję

Ten dzień był z pewnością udany dla tarnogórskiej jednostki. Tabor Komendy Powiatowej Policji powiększył się o jeszcze jeden pojazd. To Kia Sportage. Pojazd jest oznakowany i wyposażony w elementy odblaskowe. Burmistrz Arkadiusz Czech oficjalnie przekazał kluczyki do samochodu komendantowi insp. Sławomirowi Bylickiemu.

- Inwestycja w policyjny tabor z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w Tarnowskich Górach oraz polepszy komfort pracy policjantów. Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie niezbędnego w codziennej służbie sprzętu i życzymy użytkującym nowy radiowóz policjantom szerokiej i bezpiecznej drogi - stwierdzają mundurowi.

Samochód został zakupiony dzięki pozyskanej dotacji. Potrzebne środki przekazał Urząd Miasta Tarnowskie Góry oraz Komenda Główna Policji.

- Szef tarnogórskich policjantów podziękował Burmistrzowi oraz Radzie Miasta za dofinansowanie zakupu samochodu i wyraził wdzięczność za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć, podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Tarnowskich Gór - dodają funkcjonariusze.
  Osp brynica samochod strazacki

  Może Cię zainteresować:

  Strażacy z Miasteczka Śląskiego otrzymali niemałą dotację. Dzięki niej zainwestują w nowy wóz

  Autor: Urszula Gołkowska

  13/12/2023

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon