Od przyszłego tygodnia kolejne zmiany w centrum. Ruszą prace na ulicy Oświęcimskiej

Ważna wiadomość dla klientów CHU Hala. Od 2 października nie dojedziemy tam od strony ulicy Oświęcimskiej. Jak w takim razie dostać się na parking?

Tarnowskie gory parking hala

Remont ul. Oświęcimskiej w Tarnowskich Górach

W różnych miejscach centrum i nie tylko trwają prace związane z dużą inwestycją zakładającą powstanie nowej infrastruktury dla rowerzystów. Od przyszłego tygodnia utrudnienia pojawią się na ulicy Oświęcimskiej. Odcinek zostanie zamknięty dla pojazdów chcących dostać się do parkingu przy CHU Hala. Jednak klienci wciąż będą mogli z niego skorzystać. Jak się tam dostać? Trzeba będzie dojechać od dworca PKP i powstającego przy nim centrum przesiadkowego. Wykonawcy przygotowali drogę prowadzącą pod wiaduktem przy ulicy Nakielskiej. Zmiany potrwają od 2 do 20 października.

- Przepraszamy Państwa za utrudnienia! Warto jednak poczekać! Dzięki zamknięciu dojazdu wykonawca będzie mógł szybciej i bezpieczniej: zbudować nowy chodnik do CHU HALA od ul. Oświęcimskiej, połączyć istniejące już drogi rowerowe w jedną wygodną trasę (trasa przy kolei wąskotorowej jest już gotowa aż do Oświęcimskiej), przebudować drogę i wymienić nawierzchnię od ul. Oświęcimskiej do parkingu przed CHU HALA - wyliczają urzędnicy miejscy.
Remont ulic Lipowej i Słoneczników w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Ruszają prace drogowe na ulicy Lipowej w Tarnowskich Górach. Pojawią się utrudnienia

Autor: Urszula Gołkowska

20/09/2023

Remont ulicy Opolskiej w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Ruszył remont ulicy Opolskiej w Tarnowskich Górach. Utrudnienia mogą potrwać trzy tygodnie

Autor: Urszula Gołkowska

12/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon