Podsumowanie tygodnia. Tarnowskie Góry szykują się na Święta

Jak co tydzień zapraszamy na przegląd najważniejszych wiadomości ostatnich dni. Co nowego wydarzyło się w naszym mieście?

Projekt bez tytułu

W Tarnowskich Górach pojawią się nowe firmy. Urząd właśnie sprzedał działki

Dziś Urząd Miasta podpisał umowy z nowymi przedsiębiorcami. W niedalekiej przyszłości w tarnogórskiej strefie inwestycyjnej powstaną kolejne obiekty magazynowo - biurowe.

Petycja poparcia dla Michała Sporonia. Zainicjowali ją sami uczniowie

Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Staszica w Tarnowskich Górach zbiera głosy poparcia dla nauczyciela Michała Sporonia. Co zawiera petycja?

Kolejny list do kuratorium. Tym razem od Wandy Nowickiej

Posłanka Wanda Nowicka wysłała pismo do Kuratorium Oświaty w Katowicach. List dotyczy oczywiście postępowania rozpoczętego po reakcji Barbary Dziuk na protesty Strajku Kobiet.

Tarnogórzanka stworzyła spot dla WOŚP

Artystka Iwona Golor-Baszun z Tarnowskich Gór stała się twórcą spotu, który będzie reklamował najbliższą edycję finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak wygląda film?

Przygotowania do Świąt rozpoczęte. Co w tym roku pojawi się w Tarnowskich Górach?

Urząd Miasta rozpoczął już pierwsze prace nad przygotowaniem Tarnowskich Gór na nadchodzące Boże Narodzenie. W tym roku czeka nas kilka wyjątkowych niespodzianek.

Tarnogórska Barbórka: nowy gwarek i górniczy dzwon

Dziś w Tarnowskich Górach sporo się działo. Z okazji wspomnienia świętej Barbary, patronki górników, w naszym mieście pojawiły się nowe atrakcje.

Tajemnice pałacu w Świerklańcu i schron przeciwatomowy w Reptach - nowy film o sekretach naszego powiatu

"Odkryć tajemnice regionu - w głąb Województwa Śląskiego" - to tytuł krótkiego reportażu na temat zagadek związanych z Tarnowskimi Górami. Historycy opowiadają o sekretnych korytarzach, ukrytych schronach i grobowcach.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon