Politycy i samorządowcy mobilizują wyborców do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych 15 października 2023 r.

W Tarnowskich Górach samorządowcy i politycy skupieni wokół Ruchu Samorządowego "Tak dla Polski" zachęcali do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach. To odsłona akcji "Nie śpij, bo cię przegłosują".

Nie spij bo cie przeglosuja

Ruch Samorządowy "Tak dla Polski" zorganizował w Tarnowskich Górach konferencję, której celem jest zachęcenie wyborców do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych w niedzielę 15 października.

- Tak pilnie konieczna jest naprawa państwa, że musi dojść do zmiany władzy, bo inaczej stoczymy się jako państwo - mówi senator Zbigniew Frankiewicz, były wieloletni prezydent Gliwic. - Większość społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń, przed jakimi w tej chwili stoi Polska. Ci, którzy więcej wiedzą na ten temat, powszechnie zachęcają do głosowania Zachęcam do pójścia na wybory i oddania głosu na którąkolwiek z partii opozycyjnych - dodaje

Podobnego zdania jest też prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński. - Bardzo często słyszymy, że może dojść do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo wszyscy widzimy, ile Unia Europejska dała Polsce. Widać to tu, w Tarnowskich Górach, ale i w każdym mieście - dodaje Chęciński.

Wsp tarnowskie gory nowy sprzet

Może Cię zainteresować:

Szpital w Tarnowskich Górach z nowym sprzętem. Podniesie bezpieczeństwo i komfort pacjentek

Autor: Urszula Gołkowska

13/10/2023

Wybory darmowe autobusy tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

W niedzielę na wybory dojedziemy bezpłatnie. GZM zaprasza do skorzystania z oferty

Autor: Urszula Gołkowska

11/10/2023

Jadwiga Wylenżek Aktywną Seniorką 2023

Może Cię zainteresować:

Pani Jadwiga Wylenżek z Radzionkowa Aktywną Seniorką 2023 roku. Gratulujemy wyróżnienia!

Autor: Urszula Gołkowska

10/10/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon