Premiera teledysku do utworu "Drań" Agnieszki Chylińskiej. Po raz kolejny realizacji podjęło się AG Studio

To już trzecia premiera klipu do utworu wchodzącego w skład najnowszego albumu Agnieszki Chylińskiej "Never Ending Sorry". Teledysk do kawałka "Drań" nakręcono w Bytomiu. AG Studio z Tarnowskich Gór po raz drugi zdecydowało się na realizację klipu w sąsiednim mieście.

W środę, 25 stycznia odbyła się premiera teledysku do utworu "Drań". Tym razem akcja klipu odbywa się na osiedlu Vitor. W poprzednim teledysku sceny realizowano przy ulicy Rostka - w sklepie z antykami i pamiątkami.

- To my jako dom produkcyjny wybieramy lokację pod konkretną realizację - wyjaśnia Adam Gawenda, założyciel AG Studio.

Na potrzeby najnowszego klipu Agnieszka Chylińska przeszła charakteryzację, dzięki której przedstawiono ją jako staruszkę, która w retrospekcji przywołuje zawód miłosny sprzed kilkudziesięciu lat. Wówczas niespełnioną miłością okazał się aktor Piotr Głowacki, z którym wokalistka na syna Huberta. W klipie pojawia się również Anna Dymna, przedstawiona jako przyjaciółka głównej bohaterki.

Postać Huberta pojawiła się w klipie do utworu "Jest nas więcej". Kawałek ukazał się 29 lipca 2022 roku jako zapowiedź albumu "Never Ending Sorry". Klip realizowany był na Górnym Śląsku - w Zabrzu w niedziałającym zakładzie karnym. Premiera albumu odbyła się jesienią 2022 roku.

Statuetki Eska Music Awards i współpraca z ogólnopolskimi artystami

Dom produkcyjny AG Studio do tej pory zrealizował łącznie cztery teledyski dla Agnieszki Chylińskiej. Pierwsza współpraca miała miejsce w 2017 roku, kiedy za teledysk "Królowa Łez" AG Studio otrzymało statuetkę Eski. Wówczas klip kręcony był w tarnogórskim Parku Miejskim. Jak zaczęła się współpraca tarnogórskiego domu produkcyjnego z Agnieszką Chylińską?

- Wydaje mi się, że był to przypadek. Ktoś szepnął o nas managerce Agnieszki – Joannie i sytuacja rozwinęła się sama - mówił w wywiadzie dla portalu Ślązag Adam Gawenda. - Artystka potrzebowała dosyć szybko zrealizować teledysk do nowego singla i mieliśmy akurat moce przerobowe, żeby tego dokonać. Myślę, że efekt finalny był pretekstem do tego, żeby kontynuować współpracę w kolejnych latach - wyjaśniał.

Przypomnijmy, że AG Studio już w 2014 roku otrzymało główną nagrodę Eska Music Awards za najlepszy klip roku – do piosenki Mroza „Nic do stracenia”. Do tej pory dom produkcyjny współpracował również z: Natalią Szroeder, Quebonafide, Rafałem Brzozowskim czy Pokahontaz.

Agnieszka Chylińska nowa płyta

Może Cię zainteresować:

Kolejny sukces tarnogórskiego studia filmowego. AG Studio nakręciło teledysk dla Agnieszki Chylińskiej

Autor: Martyna Urban

18/09/2022

Agnieszka Chylińska

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze. To tutaj kręcą nagradzane teledyski. Adam Gawenda: „Śląsk to skarbnica świetnych miejsc”

Autor: Martyna Urban

02/10/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon