Przy tarnogórskim rynku powstaje siatka maskująca dla ukraińskich żołnierzy. Jak dołączyć do akcji?

Panie z Klubu Seniora pracowicie spędzają popołudnia. W centrum naszego miasta powstaje dar, który w najbliższym czasie trafi na front.

UM Tarnowskie Góry
Tarnowskie góry klub seniora

W naszym mieście powstała przestrzeń, gdzie seniorzy mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać i razem spędzić czas. W lipcu Klub otwarł swoje drzwi na gości z miasta i zagranicy. Przestrzeń ta powstała z myślą o osobach w wieku 60+. Zainteresowani mogą się spotkać, porozmawiać, włączyć w życie miasta i spędzić czas w miłym towarzystwie rówieśników. Wydarzenia mają miejsce w Punkcie Obsługi Uchodźców w Tarnowskich Górach (ul. Rynek 8).

Aktualnie w ramach spotkań panie z Klubu Seniora zajmują się niecodzienną pracą. W punkcie przy rynku powstaje siatka maskująca w wariancie zimowym. Dar zostanie przekazany ukraińskim żołnierzom. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, siatka trafi do naszych wschodnich sąsiadów jeszcze przed świętami.

Do akcji mogą dołączyć wszyscy chętni. Wystarczy stawić się w Punkcie Obsługi Uchodźców z własnymi nożyczkami. Można także przynieść biały lub szary naturalny materiał. Najbliższe spotkanie zaplanowano na piątek, 2 grudnia, o godzinie 12:00.

Tarnowskie Góry. Szalik dla WOŚP

Może Cię zainteresować:

Wielkie szydełkowanie w Tarnowskich Górach. Rękodzielniczki tworzą szalik dla WOŚP

Autor: Urszula Gołkowska

11/01/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon