Przy ulicy Piastowskiej otwarła się nowa restauracja. Lokal powstał w miejscu kawiarni "Applecafe"

Przy ulicy Piastowskiej 1 w miejscu dawnej kawiarni "Applecafe" otwarto nową restaurację. "Coffeteria&Dinner" serwuje gościom zarówno śniadania, dania obiadowe, jak i desery oraz kawę. Lokal czynny jest od poniedziałku do niedzieli.

Restauracja Coffeteria&Dinner otwarła się przy ul. Piastowskiej

- Nadszedł ten moment kiedy możemy Państwa zaprosić do spędzenia czasu w wyjątkowym miejscu, które nazwaliśmy Coffeteria&Dinner, mamy nadzieję, że nie będzie to tylko restauracja, że będzie to miejsce przeżycia wyjątkowych chwil, spotkań i miło spędzonego czasu - poinformowali właściciele lokalu w mediach społecznościowych.

Restaurację przy ulicy Piastowskiej otwarto w połowie marca 2023 r. Usługi lokalu dotychczas były ulepszane. Dopiero w zeszłym tygodniu wprowadzono stałe menu. I tak w karcie znalazło się kilka rodzajów śniadań - bajgle, jajecznica, czy też wrap, dania obiadowe - sałatki, zupy, makarony, burger, szaszłyk oraz ravioli, dania dla dzieci oraz szeroki wybór deserów, kaw oraz alkoholi.

Lokal jest czynny od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: poniedziałek - czwartek 9 - 20, piątek - sobota 10 - 23, oraz w niedzielę od 10 do 20. Jak zapowiadają właściciele, godziny otwarcia prawdopodobnie zostaną wydłużone w okresie letnim.

Slow już wkrótce otworzy się w nowej lokalizacji

Może Cię zainteresować:

Kawiarnia Slow. Kreatywna Kofeina zostanie otwarta za kilka dni. Poprowadzą ją nowe właścicielki

Autor: Martyna Urban

27/03/2023

Applecafe w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

W Tarnowskich Górach zamyka się kolejny lokal. Działalność kończy Applecafe

Autor: Urszula Gołkowska

28/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon