Radzionków obchodzi Dzień Kobiet na sportowo. Zaprasza na maraton fitness

Kwiatki, czekoladki, a może... zumba? Radzionków poszedł w bardziej nietypowym kierunku. Dla wszystkich pań zorganizował wieczór z zajęciami. Wydarzenie odbędzie się już jutro.

Dzien kobiet radzionkow 2024 wydarzenie

Maraton fitness w Radzionkowie

Dzień Kobiet przypada właśnie dziś, 8 marca. Mimo tego wiele inicjatyw dla pań odbędzie się jednak w weekend. Tak będzie na przykład w Radzionkowie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca, by zaplanować czas dla siebie, zrobić coś dobrego dla własnego organizmu i razem z koleżankami udać się na zajęcia.

W sobotni wieczór, 9 marca, w hali sportowej MOSiR (ul. Knosały 16) na gości czekać będą różnorodne treningi. Maraton zacznie się o godzinie 17:00 i potrwa do 21:00. Wstęp bezpłatny!

MOSiR Radzionków
- Oprócz możliwości udziału w różnorodnych treningach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, oferujemy również szereg dodatkowych benefitów. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań składu ciała oraz skonsultować się z doświadczonym fizjoterapeutą. To doskonała okazja, aby lepiej poznać swoje ciało i zadbać o jego kondycję - dodają organizatorzy.

Uczestniczki będą mogły także spróbować kulinarnych specjałów. Zadba o to szef kuchni Rogatego Rancza Adam Bruner. Z kolei na artystyczne kobiece wydarzenie możemy zajrzeć do Nakła Śląskiego.

Dzien kobiet tarnowskie gory 2024

Może Cię zainteresować:

Kawka z Marysieńką i Blanką de Paivą. Tak tarnogórzanki mogą świętować Dzień Kobiet

Autor: Urszula Gołkowska

04/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon