Tarnogórzanka i jej trzy córeczki w potrzebie. Mieszkańcy nie zawiedli

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej ogłosił zbiórkę na rzecz tarnogórzanki. Do akcji włączyły się osoby z całej Polski.

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Spółka z o.o.
Tarnowskie Góry - akcja charytatywna

Potrójne szczęście

W rudzkim szpitalu na świat przyszły trzy siostrzyczki: Laura, Daria i Iga. Ich mama należy do prężnie działającej w naszym mieście grupy Rękodziele Tarnogórzanki.

- Pani Wiktoria ze względu na sytuację życiową została podopieczną Fundacji Przyjaciół Świętego Mikołaja Jeżeli są tu osoby, które chciałyby pomóc tej cudownej czwórce, prosimy o wsparcie - ogłosił w ubiegły czwartek, 25 listopada, Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej.

Placówka w imieniu młodej mamy prosiła o najpotrzebniejsze artykuły: pieluchy, żele do mycia, ubranka, a także dwa monitory oddechu. Informację o zbiórce szybko dostrzegli tarnogórzanie.

Jak pomóc pani Wiktorii?

Chętnych do niesienia wsparcia nie zabrakło. Już następnego dnia, 26 listopada, placówka medyczna opublikowała następujący wpis:

- Jesteśmy wzruszeni Waszą reakcją na wczorajszy post o trojaczkach i dzielnej mamie Wiktorii. To, ile dostaliśmy wiadomości i telefonów z chęcią pomocy, jest niesamowite. Dzwonią ludzie z całej Polski. Gdyby ktoś chciał jeszcze pomóc, Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja uruchomiła zbiórkę. Dziękujemy Wam z całego serca.

Do wspomnianej akcji można dołożyć swoją cegiełkę poprzez portal zrzutka.pl. Do tej pory udało zebrać się aż... 141% planowanej kwoty! Na koncie zbiórki znajduje się aktualnie 7 090 zł. Pojawiają się także komentarze wspierające młodą mamę:

- Serdeczności dla Was.
- Dużo zdrowia i siły dla Mamusi i Dziewczynek.
- Dasz rade, my kobiety jesteśmy silne.
- Dużo zdrówka i sił dla całej rodzinki, pozdrowienia z Tarnowskich Gór.

Przypominamy, że osoby, które chciałyby przez nasz portal poprosić o pomoc lub opowiedzieć o kimś, kto jej potrzebuje, zapraszamy do kontaktu mailowego (kontakt@tarnowskiegory.info).

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon