Romantyczny wieczór z In Tempore. W Pałacu w Rybnej posłuchamy wielkich kompozytorów

Nadchodzący weekend zapowiada się muzycznie. Zespół In Tempore przygotował tematyczny koncert. Do współpracy zaprosił także gości. Co ważne, wstęp na wydarzenie jest wolny.

UM Tarnowskie Góry
Palac rybna koncert

Romantycy w Pałacu w Rybnej

Czerwiec sprzyja spotkaniom z kulturą. Okazja do wzięcia udziału w jednym z nich już niebawem. 22 czerwca o godzinie 19:00 w Rybnej odbędzie się koncert Kameralnego Zespołu Wokalnego In Tempore. Każdy chętny może wybrać się na niego bezpłatnie. Tematem przewodnim stała się epoka romantyzmu.

- Podczas koncertu zabrzmią utwory chóralne a capella, pieśni solowe z towarzyszeniem fortepianu oraz niezwykłe kompozycje fortepianowe. To niezapomniana okazja, by zanurzyć się w piękno i emocje romantycznych melodii, w kameralnej i magicznej atmosferze - zapraszają muzycy.

Podczas wydarzenia usłyszymy nie tylko śpiewaków. Fortepianowy kunszt pokaże Anna Czaicka-Jaklewicz. O poprowadzenie spotkania poproszona została Agnieszka Wiśniewska-Rak. Natomiast zespołowi zadyryguje Bartłomiej Kwiatkowski. W repertuarze znalazły się utwory znanych polskich kompozytorów: Fryderyka Chopina, Jana Maklakiewicza czy Stanisława Moniuszki.

- Spędźcie z nami ten czerwcowy wieczór i dajcie zabrać się w romantyczną podróż! - zachęcają organizatorzy.
Tarnowskie gory kino plenerowe 2024

Może Cię zainteresować:

Kino plenerowe w Tarnowskich Górach 2024. Powrócą seanse samochodowe i w Parku Miejskim

Autor: Urszula Gołkowska

17/04/2024

Tg zsap festiwal 2024

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry dla plastyków. Nadchodzi Międzynarodowy Śląski Festiwal Architektury, Sztuki i Rzemiosła

Autor: Urszula Gołkowska

05/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon