Rozrywkowy event dla małych i dużych w Miasteczku Śląskim. Na co warto się wybrać?

Jedna z gmin naszego powiatu zaprasza na kolorowe szaleństwo. Nie zabraknie wielkich baniek mydlanych ani barwnych proszków holi.

Miasteczko śląskie dzień baniek

Miasteczko Śląskie zaprasza do zabawy

Co prawda do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, ale już dziś można sobie zarezerwować ten dzień. 12 sierpnia, w sobotę, w Miasteczku Śląskim odbędą się dwa połączone wydarzenia: Dzień Baniek Mydlanych i Dzień Kolorów. Pierwsze z nich dedykowane jest maluchom, natomiast drugie - nieco starszym odbiorcom.

Dzień Baniek Mydlanych rozpocznie się o godzinie 15:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim. Dla gości zaplanowano: nieograniczoną ilość darmowego płynu, bańkowe akcesoria, zamykanie w bańce mydlanej, dmuchane zamki, konkursy z nagrodami.

- Ponadto przygotowana zostanie również niespodzianka dla wszystkich pociech. Do trasy dołącza gość specjalny. Postać, z którą nigdy wcześniej nie spotkaliście się na żywo, a znacie go doskonale z kanału YouTube - Smok Edzio. Każdy będzie mógł się z nim spotkać, przytulić, zbić piątkę! - zapraszają organizatorzy.

Dzień Kolorów rozpocznie się w tym samym miejscu o godzinie 17:30. Podczas wydarzenia uczestnicy zostaną obsypani kolorowym proszkami barwiącymi w godzinach: 17:35, 18:05, 18:35, 19:05 i 19:35. Oprócz tego będą na nich czekać konkursy z nagrodami i strefa gastronomiczna.

Tarnowskie góry park wodny plac zabaw

Może Cię zainteresować:

Park Wodny w Tarnowskich Górach otwiera sezonową atrakcję dla najmłodszych

Autor: Urszula Gołkowska

12/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon