Rusza nowy cykl szkoły rodzenia w Tarnowskich Górach. WSP zaprasza rodziców

W ramach usług Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego można skorzystać z zajęć przygotowujących do opieki nad noworodkiem. Od przyszłego miesiąca rozpocznie się nowa seria spotkań.

Szkoła rodzenia w Tarnowskich Górach

Już w czasie ciąży dobrze jest przygotować się do opieki nad maluszkiem. Dzięki organizowanym zajęciom dla mam mają one okazję także lepiej poznać swoje ciało i jego reakcje. Instruktorki wyjaśniają, jak optymalnie przejść przez poród, poradzić sobie z połogiem czy jego trudniejszymi konsekwencjami. Podczas szkoły rodzenia kursantki biorą też udział w zajęciach praktycznych - ćwiczeniach fizycznych oraz z zajmowania się dzieckiem. Na spotkania zapraszane są także osoby towarzyszące mamom.

Szkoła rodzenia przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach zaprasza zainteresowane panie na nowy cykl. Rozpocznie się on 9 lipca. Zajęcia odbywają się na terenie placówki (ul. Pyskowicka 47-51). Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. Można się na nie zapisać, dzwoniąc pod numer 603 402 535. W ten sposób uzyskamy też dodatkowe informacje na temat programu.

- Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej! - zapraszają organizatorzy.
Szkoła Rodzenia w Tarnowskich Górach z nowym muralem

Może Cię zainteresować:

Tarnogórska Szkoła Rodzenia jak podwodny świat. To zasługa młodych artystek z "Plastyka"

Autor: Urszula Gołkowska

13/12/2023

Tarnowskie gory fizjoterapeuta ginekolog

Może Cię zainteresować:

Nowe udogodnienie dla pań w ciąży. Szpital w Tarnowskich Górach zaprasza na darmowe konsultacje

Autor: Urszula Gołkowska

13/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon