Sąsiedzki piknik integracyjny 2023 w Strzybnicy. Tak bawili się mieszkańcy podczas imprezy

W ostatni weekend wakacji w jednej z dzielnic naszego miasta odbyło się wydarzenia na pożegnanie lata. Frekwencja nie zawiodła organizatorów. Druga edycja eventu także spotkała się z niemałym zainteresowaniem.

II Sąsiedzki Piknik w Strzybnicy

W sobotę, 2 września, ciekawych propozycji na spędzenie czasu poza domem nie brakowało. Jedną z nich była impreza organizowana w Strzybnicy. Na terenie OSP "Florian" odbył się festyn dla mieszkańców i gości. Hasłem przewodnim była zachęta "Poznaj swojego sąsiada". Sąsiadów dalszych i bliższych nie brakowało.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Na zainteresowanych czekały atrakcje: darmowe animacje i warsztaty dla dzieci, zaplatanie warkoczyków, tatuaże, konkursy, gry, zabawy, dmuchańce, pokaz pierwszej pomocy, strzelanie z łuku, stoiska z rękodziełami. Na scenie zapowiedzieli się Dudek Wojtek, Zespół Muzyczny Freje, Free Voice oraz Szum. Maluchy mogły sobie zrobić zdjęcie z wielką maskotką misia. Z kolei dla zgłodniałych przygotowano strefę gastronomiczną, a w niej: kiełbaski z grilla, grochówka, barszcz ukraiński, ciasta i słodkości.

Jedna integracja za nami, ale Rada Dzielnicy już zaprasza na kolejne. Jeszcze w tym roku strzybniczanie zdążą zorganizować dwa eventy. Jeden z nich to sprzątanie dzielnicy. Natomiast drugi, który powoli staje się lokalną tradycją, dotyczy przedświątecznego ubierania choinki. Warto zapamiętać!

Piknik integracyjny w Strzybnicy

Może Cię zainteresować:

W Strzybnicy odbył się I Piknik Integracyjny. Uczestnicy już myślą o kolejnych spotkaniach

Autor: Urszula Gołkowska

14/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon