Skatepark w Tarnowskich Górach znów otwarty!

Park Wodny poinformował, że znajdująca się przy nim infrastruktura jest już dostępna dla fanów deskorolek. Obowiązują jednak epidemiologiczne zasady bezpieczeństwa.

Na rolki w Tarnowskich Górach

- Skatepark przeszedł wiosenny przegląd techniczny i wykonane zostały konieczne naprawy – otwarcie od 1 kwietnia 2021 – Zapraszamy! - oświadczyli opiekunowie obiektu.

Przypomnijmy, że w sezonie zimowym (a także w czasie deszczu) skatepark pozostaje zamknięty ze względów bezpieczeństwa. Infrastruktura znajduje się koło Hali Sportowej przy ul. Obwodnica 8. Znajdziemy tam mini rampę, kilkanaście przeszkód oraz kilka najazdów o różnych kształtach i wysokościach. Obiekt odwiedzać można codziennie od godziny 8:00 do 21:00. Wstęp bezpłatny.

Ze względu na trwającą wciąż pandemię, na terenie skateparku obowiązuje nakaz noszenia maseczki oraz dezynfekcja rąk. Opiekunowie przypominają także o konieczności zachowania odstępu 1,5 metra między użytkownikami obiektu.

- Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszeni o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym - czytamy w Regulaminie korzystania ze skateparku.

fot. Park Wodny w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon