Sobota z kinem pod gwiazdami. Taka przyjemność czeka w Nakle Śląskim

W najbliższy weekend warto wybrać się do gminy Świerklaniec. Przy pałacu w Nakle Śląskim odbędą się dwa seanse rozrywkowe. Na wydarzenie można wybrać się z młodszym miłośnikami filmów.

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Pałac Donnersmarcków w Nakle Śląskim 9

Kino plenerowe w Nakle Śląskim

Ciepłe, długie wieczory to idealna pora, by wybrać się na projekcje na świeżym powietrzu. Na takie właśnie wydarzenie zaprasza Centrum Kultury Śląskiej, Tarnogórskie Kino Plenerowe oraz Robert Mrozek. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Event odbędzie się najbliższą sobotę, 19 sierpnia, przy pałacu w Nakle Śląskim (ul. Parkowa 1). W ramach wydarzenia zaplanowano zobaczenie dwóch produkcji. O godzinie 20:00 odbędzie się projekcja familijna, a o 21:30 - pokaz dla starszych widzów. Filmy wybrali sami goście podczas głosowania internetowego na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe.

Plan wydarzenia

  • 20:00 - Kino familijne: "Szczęście Mikołajka"

gatunek: animacja, familijny

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat!
  • 21:30 - Kino dla starszych widzów: "John Wick 4"

gatunek: thriller, akcja

John Wick odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców. Zanim jednak odzyska wolność, będzie musiał stawić czoła nowemu wrogowi i jego sojusznikom, z którymi stoczy walki na kilku kontynentach.

Udział w seansach jest bezpłatny. Na zainteresowanych będzie czekać strefa gastronomiczna. Godzina rozpoczęcia drugiej projekcji została podana orientacyjnie i zależy od czasu trwania pierwszego filmu. W przypadku złej pogody może nastąpić zmiana programu.

Kino plenerowe tarnowskie góry 2023

Może Cię zainteresować:

Powraca Tarnogórskie Kino Plenerowe. Trzy filmowe wieczory i sześć seansów jeszcze w sierpniu

Autor: Urszula Gołkowska

03/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon