Spotkanie z Mikołajem i jarmark przedświąteczny. Park w Świerklańcu zaprasza

Już w ten weekend w sąsiedniej gminie planowane jest ciekawe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych. Jakie atrakcje zapowiedzieli organizatorzy?

UG Świerklaniec
Świerklaniec, jarmark świąteczny 2021

Jarmark w Świerklańcu

W najbliższą niedzielę, 5 grudnia, w świerklanieckim parku odbędzie się rodzinne wydarzenie. Od godziny 12:00 do 18:00 na gości czekać będzie kiermasz. Stoiska spotkamy przy Pałacu Kawalera.

- Będzie można kupić świąteczne ozdoby, smakołyki i rękodzieło. W chłodny grudniowy dzień będzie można także napić się dobrej kawy, herbaty, gorącej czekolady i grzańca. Będzie smaczny żurek, kiełbasa oraz słodkości. Każdy znajdzie coś dla siebie - zapewniają organizatorzy.

O godzinie 15:00 rozpocznie się program dla najmłodszych "Wszystkie dzieci wierzą w to...". Przed widownią wystąpi Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Na jarmarku pojawi się także Mikołaj.

Przy okazji warto dołączyć do wycieczki, jaka co niedzielę organizowana jest w świerklanieckim parku. Zainteresowani spotykają się o godzinie 12:00 przy Urzędzie Stanu Cywilnego, obok bramy wjazdowej na teren parku.

Własnoręczne ozdoby świąteczne

Gdyby komuś nie wystarczył niedzielny jarmark, Gminny Ośrodek Kultury ma następną propozycję. 17 grudnia w siedzibie GOK (ul. Główna 52, Nakło Śląskie) odbędą się rodzinne warsztaty szyszkowe. Ich uczestnicy nauczą się, jak tworzyć świąteczne wieńce oraz wyjątkowe choinki. Organizatorzy proszą o przyniesienie pistoletu na klej oraz części ozdób. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 284 35 57. Ilość miejsc ograniczona.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon