Strażacki prezent dla małych pacjentów. Tarnogórski szpital odwiedzili goście

Niedawno obchodziliśmy ważną dla wszystkich maluchów datę. Dzięki zaangażowaniu mundurowych nawet te przebywające na oddziale mogły cieszyć się swoim świętem. Co przygotowali goście?

Dzień Dziecka w tarnogórskim szpitalu

1 czerwca najmłodsi świętowali w domu z rodzicami czy na plenerowych wydarzeniach. Niestety nie wszyscy mieli taką możliwość. Z myślą o dzieciach przebywających w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach powstała prosta, ale bardzo skuteczna akcja. Na oddziale pediatrycznym zjawili się druhowie z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Z okazji Dnia Dziecka postanowili odwiedzić pacjentów i uprzyjemnić im czas. Maluchy nie kryły swojego zainteresowania nietypową wizytą.

- Dzieci z zaciekawieniem słuchały o tym, jak wygląda praca strażaka, a także zapoznały się ze sprzętem strażackim oraz zobaczyły, jak wygląda pełne umundurowanie - relacjonują pracownicy placówki.

O innych miłych akcjach odbywających się w WSP w Tarnowskich Górach można przeczytać poniżej. Wśród nich misie dla noworodków czy stylizowane sesje zdjęciowe.

Tarnowskie gory porodowka szpital

Może Cię zainteresować:

Miły akcent w tarnogórskiej porodówce. Do urodzonych tam maluchów trafią misie

Autor: Urszula Gołkowska

10/04/2024

Emil

Może Cię zainteresować:

Tak wyglądają wiosenne maluszki z tarnogórskiej porodówki [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

02/05/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon