Tak wyglądają wiosenne maluszki z tarnogórskiej porodówki [GALERIA]

Oddział ginekologiczno-położniczy opublikował zdjęcia swoich małych pacjentów. 28 małych szkrabów w wyjątkowych stylizacjach pozowało do pamiątkowych fotografii. Czekały na nie także inne prezenty.

Maluszki z Tarnowskich Gór na zdjęciach

Pracownicy Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach mają dla swoich pacjentów i ich rodziców cały pakiet pamiątek. Najbardziej popularne są stylizowane zdjęcia. Personel wykonuje je noworodkom, a następnie przekazuje mamom oraz udostępnia na swojej facebookowej stronie. Każda fotografia jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na modeli i modelki. Dzieci są ubrane w specjalne ubranka, towarzyszy im też odpowiednia scenografia. Noworodki otrzymują także małe misie z logo oddziału. Do tego dostają również bransoletkę z imieniem.

Personel zachęca pacjentki do podzielenia się swoimi wspomnieniami z pobytu w szpitalu. Można zrobić to za pośrednictwem ankiety Fundacji Rodzić po Ludzku. Dzięki niej pracownicy oddziału mają szansę otrzymać wskazówki na temat swojej pracy i ewentualnie jej aspektów potrzebujących poprawy.

- Nieustannie staramy się podnosić jakoś świadczonych usług, dlatego tak ważne są dla nas Wasze opinie, które nam przekazujecie - stwierdzają medycy. - Prosimy o dzielenie się swoją opinią! Wasz głos jest dla nas bardzo ważny! - dodają.
Tarnowskie gory porodowka szpital

Może Cię zainteresować:

Miły akcent w tarnogórskiej porodówce. Do urodzonych tam maluchów trafią misie

Autor: Urszula Gołkowska

10/04/2024

Józio

Może Cię zainteresować:

W jednej rączce smoczek, w drugiej - marchewka. Wielkanocne maluchy na sesji fotograficznej

Autor: Urszula Gołkowska

04/04/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon