Strzybnica szykuje się do drugiej edycji rodzinnego pikniku. Co już o nim wiemy?

Przed nami kolejna odsłona wydarzenia, które swoją premierę miało w zeszłym roku. I tym razem ma być wesoło, muzycznie i towarzysko. Aktualnie poszukiwani są sponsorzy.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry. Festyn integracyjny w Strzybnicy

"Poznaj swojego sąsiada" w Strzybnicy

2 września - tę datę warto sobie zarezerwować, ponieważ właśnie wtedy Rada Dzielnicy Strzybnica zaprasza do wspólnego spędzenia czasu w ciekawym gronie. Pierwsza edycja pikniku odbyła się w 2022 roku. Frekwencja nie zawiodła. Kto nie miał możliwości, by uczestniczyć w poprzednim wydarzeniu, może załapać się na tegoroczny festyn.

- Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało. Będzie trochę głośno, będzie radośnie, bo robimy powtórkę pikniku - zapraszają organizatorzy.

W zeszłym roku atrakcji nie brakowało. Na gości czekały: animacje dla dzieci, pokazy strażackie czy warsztaty bębniarskie z "Dudkiem". Nie zapomniano oczywiście o strefie gastronomicznej z kawą i ciastem. Co zaplanowano na najbliższe spotkanie mieszkańców? Podczas imprezy mają się pojawić animacje dla najmłodszych, zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn i kiełbaski, a to wszystko w towarzystwie dobrej muzyki. Inicjatorzy wydarzenia chętnie przyjmą propozycje od zainteresowanych wsparciem sponsorów. Poniżej możecie zobaczyć, jak strzybniczanie bawili się podczas pierwszego pikniku.

Tarnowskie Góry. Festyn integracyjny w Strzybnicy

Może Cię zainteresować:

Integracja po strzybnicku, czyli przy cieście, bębnach i straży pożarnej. Jak było na festynie?

Autor: Urszula Gołkowska

06/09/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon