Świąteczne prezenty dla rodziców. Te maluchy przyszły na świat w grudniu

Ostatnia w tym roku prezentacja sesji fotograficznych z tarnogórskiej porodówki. Dzieciaki jak zawsze prezentują się świetnie - tym razem w zimowym klimacie.

Noworodkowe sesje w Tarnowskich Górach

Jak co miesiąc zapraszamy do uraczenia się tą dużą dawką słodkości prezentowaną przez małych pacjentów. Wszyscy przyszli na świat w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach. Pracownicy placówki przygotowują wyjątkowy prezent dla każdego z nich. Jeśli rodzice wyrażą zgodę, maluchy otrzymują specjalną pamiątkową fotografię. To jednak nie zwykłe zdjęcie. Modelki i modele są ubierani w urocze stroje, czapeczki i inne akcesoria. Towarzyszą im misie, maskotki, kwiatki, ozdoby czy tabliczki z imionami. Sesje często inspirowane są porą roku. W grudniu nie mogło być inaczej - tym razem części brzdąców towarzyszą świąteczne akcenty.

Niedawno tarnogórska szkoła rodzenia, mieszcząca się w WSP, otrzymała nowy wystrój. Jedną ze ścian zdobi teraz morski mural. Dzięki niemu przygotowujące się mamy mogą uczestniczyć w zajęciach w przytulniejszej atmosferze.

Szkoła Rodzenia w Tarnowskich Górach z nowym muralem

Może Cię zainteresować:

Tarnogórska Szkoła Rodzenia jak podwodny świat. To zasługa młodych artystek z "Plastyka"

Autor: Urszula Gołkowska

13/12/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon