Świerklaniec rusza ze świątecznymi przygotowaniami. Zaprasza na jarmark bożonarodzeniowy

Do grudnia jeszcze dużo czasu, ale dla niektórych sezon zimowy już powoli się rozpoczyna. Gmina Świerklaniec zachęca wystawców do udziału w jarmarku. Co z kolei czeka na gości?

Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu
Świąteczny jarmark w Świerklańcu

Jarmark adwentowy w Świerklańcu

Dopiero co pożegnaliśmy lato, a w powiecie tarnogórskim już startują przygotowania przedświąteczne. Wystawcy szykują się do udziału w plenerowych wydarzeniach. Z pewnością nie zabraknie ich także w naszej okolicy. Świerklaniec zaprasza już na jarmark świąteczny. Rezerwujcie pierwszą niedzielę adwentu - 3 grudnia.

- W świerklanieckim Parku odbędzie się coroczne spotkanie z Mikołajem oraz zorganizowany zostanie jarmark, podczas którego sprzedawane będą ozdoby świąteczne, rękodzieło, smakołyki i inne rozmaitości - zapowiadają koordynatorzy.

W zeszłym roku impreza cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Starsi goście mogli zaopatrzyć się w świąteczne prezenty czy ozdoby. Młodsi wzięli udział w animacjach z udziałem przebranych postaci. I tym razem zapowiada się ciekawa edycja.

Choć do wydarzenia zostały prawie dwa miesiące, wystawcy już mogą zgłaszać chęć zarezerwowania miejsca na jarmarku. Zainteresowani mają na to czas do 20 listopada. Na chętnych czeka:

  • Urząd Gminy Świerklaniec, zapisy pod numerem telefonu: 32 284 74 45
  • Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu, zapisy pod numerem telefonu: 32 284 35 57
Swierklaniec mapping palac kawalera

Może Cię zainteresować:

Wrazidloki zapraszają na nocne zwiedzanie Świerklańca. W planie mapping z Korfantym

Autor: Urszula Gołkowska

26/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon