Szkoła Podstawowa w Tworogu żegna panią Małgorzatę Ziaję. Kto zostanie nowym dyrektorem?

W placówce w Tworogu zmieni się dyrektor. Sprawująca dotychczas tę funkcję Małgorzata Ziaja przechodzi na zasłużoną emeryturę.

UG Tworóg
Tarnowskie Góry 2023 01 26 T180527 467

Zmiany w szkole w Tworogu

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Tworogu będzie mieć nowego dyrektora. Dziś, 26 stycznia, nastąpiło formalne przekazanie placówki. Pani Małgorzata Ziaja przechodzi na emeryturę. Współpracownicy pozytywnie wspominają jej oddanie obowiązkom.

- Składamy Pani Dyrektor serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, za rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków. Dziękujemy za wszystkie rady, życiową mądrość, optymizm i Pani serdeczność. Praca z Panią była prawdziwą przyjemnością i już zawsze stanowić będzie ważny rozdział w naszym życiu zawodowym - stwierdzają przedstawiciele Gminy Tworóg.

Kto teraz obejmie obowiązki dyrektora? Nowemu kierownictwu przewodniczyć będzie pani Katarzyna Mika. Gmina życzy jej powodzenia, a pani Małgorzacie Ziai - zasłużonego wytchnienia.

- Z okazji przejścia na emeryturę życzymy Pani, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, żeby znalazła Pani czas dla siebie, na odpoczynek, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań a także dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym - dodają urzędnicy.
Wieczór dla Małej Ojczyzny w Boruszowicach

Może Cię zainteresować:

Świętowali 100-lecie i zbierali na Oliwię. Wieczór dla Małej Ojczyzny w Boruszowicach

Autor: Urszula Gołkowska

19/11/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon