Szkoła Rodzenia w tarnogórskim szpitalu przyjmuje zgłoszenia na wrześniową edycję

Z pewnością wszyscy rodzice chcą się dobrze przygotować do tej wyjątkowej chwili. Pomagają w tym spotkania połączone z zajęciami praktycznymi, jakie odbywają się na terenie szpitala. Szykuje się kolejna odsłona.
Szkoła Rodzenia Tarnogórskiej Porodówki
Tarnowskie gory szkola rodzenia

Szkoła Rodzenia w Tarnowskich Górach

Personel Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego zachęca do udziału w kursie. Przeprowadzany jest on właśnie w placówce (ul. Pyskowicka 47-51). Najbliższa edycja rusza 9 lipca, jednak wszystkie miejsca zostały już zajęte. Kolejna okazja, by wziąć udział w szkole, nadarzy się we wrześniu. Zainteresowane mamy mogą się zapisywać. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu: 603 402 535. Udział w spotkaniach pozostaje bezpłatny.

Podczas zajęć szkoły rodzenia mamy razem z osobami towarzyszącymi uczą się, jak bezpiecznie i komfortowo przejść przez okres ciąży, dobrze przygotować się do porodu, a także opieki nad dzieckiem. Podczas zajęć można spotkać się z położną, psychologiem czy fizjoterapeutką uroginekologiczną. Wykłady uzupełniają zajęcia praktyczne czy ćwiczenia. To także dobra okazja, by porozmawiać ze specjalistami na nurtujące młodych rodziców tematy.

Paulinka

Może Cię zainteresować:

Czerwcowe maluchy powitane w tarnogórskiej porodówce. Zobacz ich stylizowane zdjęcia

Autor: Urszula Gołkowska

28/06/2024

Tarnowskie gory fizjoterapeuta ginekolog

Może Cię zainteresować:

Nowe udogodnienie dla pań w ciąży. Szpital w Tarnowskich Górach zaprasza na darmowe konsultacje

Autor: Urszula Gołkowska

13/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon