Szukasz zatrudnienia w Tarnowskich Górach i okolicach? Już niebawem kolejne Targi Pracy

W naszym mieście odbędzie się tegoroczna edycja spotkania dla przedsiębiorstw i kandydatów. Spotkanie będzie mieć miejsce już w tym miesiącu. To okazja do poznania na żywo firm oraz ich ofert.

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Targi pracy w tarnowskich gorach

Targi Pracy w Tarnowskich Górach

Zbliża się nowa edycja wydarzenia, które łączy potencjalnych pracowników z pracodawcami. Podczas spotkania można porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw czy zaprezentować się przed kandydatami na dane stanowisko.

- Targi są doskonałą okazją dla firm i instytucji, które – oprócz upowszechniania ofert zatrudnienia, stażu, praktyk czy szkoleń – chcą zaprezentować się jako atrakcyjny i godny zaufania pracodawca i partner. Z kolei osoby odwiedzające targi mają możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, porównywania ich oraz poznania potencjalnego pracodawcy - stwierdzają urzędnicy powiatowi.

W tym roku targi odbędą się 25 kwietnia (czwartek). Potrwają od godziny 10:00 do 12:00 w przestrzeni Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Sobieskiego 7). Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Przedsiębiorstwa i organizacje, które chciałyby zaprezentować się podczas targów, prosi się o wcześniejszy kontakt z organizatorami. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie (32 285 50 38 wew. 145 lub 122) oraz mailowo (targi2024@pup-tg.pl) do dnia 19 kwietnia.

Mechanik tarnowskie gory bramster

Może Cię zainteresować:

Tarnogórski "Mechanik" ma nowego partnera. Szkoła łączy siły z przedsiębiorstwem Bramster

Autor: Urszula Gołkowska

04/10/2023

Targi Edukacyjne Powiatu Tarnogórskiego 2024

Może Cię zainteresować:

Wata cukrowa, eksperymenty i alpaki. Trwają Targi Edukacyjne Powiatu Tarnogórskiego

Autor: Urszula Gołkowska

20/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon