Szykuje się wyzwanie dla biegaczy i rowerzystów - Rajd na Orientację LISZKOR w Miasteczku Śląskim

W tym miesiącu miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu będą mieli okazję, by się wykazać. Organizatorzy imprezy przygotowali zarówno trasy rodzinne, jak i bardziej wymagające odcinki.

Stowarzyszenie ROC
Tarnowskie Góry 2023 02 28 T170723 181

Rajd na Orientację w Miasteczku Śląskim

Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel zaprasza do udziału w terenowym wydarzeniu promującym zdrowy tryb życia, turystykę i rekreację. W rajdzie mogą wziąć udział i miłośnicy jednośladów, i osoby preferujące biegi. Wydarzenie odbędzie się 25 marca (sobota) w Miasteczku Śląskim. Uczestnicy będą mieli do wyboru 5 tras o różnej długości i stopniu trudności:

  • rowerowa - min. 150 km
  • rowerowa - ok. 50 km
  • piesza - ok. 50 km
  • piesza - ok. 25 km
  • piesza rodzinna rekreacyjna - ok. 10-15 km

Zapisy na rajd już trwają. Można do nich dołączyć poprzez stronę internetową. Aktualnie na liście znajduje się już ponad 40 zawodników z Katowic, Piekar Śląskich, Warszawy, Krakowa czy Łodzi. Zapisy elektroniczne przyjmowane są do 23 marca. Opłata startowa za udział w biegu zależy od terminu jej uiszczenia, trasy oraz wieku zawodnika.

Regulamin LiszKOR 2023

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na: zaplecze sanitarne, możliwość umycia rowerów, kartę startową, mapy i numer startowy, posiłek regeneracyjny na mecie, bufet, ciepłe napoje, noclegi w warunkach turystycznych. Na najlepszych czekają nagrody.

Bieg tropem wilczym tarnowskie góry

Może Cię zainteresować:

"Tropem Wilczym" przez Tarnowskie Góry. Historyczny bieg już w pierwszy weekend marca

Autor: Urszula Gołkowska

23/02/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon