Tak bawiliście się podczas Dni Radzionkowa 2022! Zobaczcie, czy jesteście na zdjęciach

Za nami kolejna odsłona radzionkowskiej imprezy. Frekwencja zdecydowanie dopisała. Na scenie, ale także poza nią atrakcji nie brakowało. Przeżyjmy te szalone chwile jeszcze raz.

Dni Radzionkowa 2022

Dobiega końca coroczne święto wszystkich radzionkowian. Ta edycja była szczególna, bo odbyła się dopiero po długiej pandemicznej przerwie. Jednak warto było czekać. Na scenie przed gośćmi wystąpili tak znani muzycy jak GrubSon czy zespół BRAThANKI. Nie zabrakło również lokalnych artystów, a wśród nich: Górnicza Orkiestra Dęta "Piekary-Julian", Power of Winds Koncertowa Orkiestra Dęta oraz Zespół Pieśni i Tańca "Mały Śląsk". Na wielki finał przygotowano natomiast występ specjalny dobrze znanego w regionie Kabaretu Rak.

Występ rapera GrubSona

W ciągu trzech dni wydarzenia w Radzionkowie bawili się nie tylko mieszkańcy, ale także przyjezdni goście. Atrakcje czekały także na najmłodszych uczestników, którzy mogli skorzystać z pokazu wozów strażackich, animacji czy dedykowanego im przedstawienia. Z pewnością będzie co wspominać! Pozostaje nam zatem oczekiwać kolejnej edycji wydarzenia.

Występ zespołu BRAThANKI
Dni Kalet 2022

Może Cię zainteresować:

Dni Kalet 2022 już za nami. Zobacz, czy jesteś na zdjęciach [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

25/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon