Tancerze z Kalet znów z medalami. Wygrali Ogólnoświatowy Konkurs Rock'n'rolla im. Billa Haleya

Reprezentanci grupy Rock Time kolejny raz pokazali, na co ich stać. Do domu wrócili jako mistrzowie, a to nie pierwszy taneczny sukces w tym miesiącu!

Rock Time na ogólnoświatowych zawodach

Dobre wieści tym razem z Warszawy, ale dotyczące Leśnego Zakątka Śląska. W ostatni dzień karnawału, 21 lutego, tancerze z Rock Time brali udział w 41. Ogólnoświatowym Konkursie Rock’n’rolla im. Billa Haleya. Wydarzenie odbywało się w stolicy. Ten wtorek okazał się bardzo szczęśliwy dla zawodników z Kalet. Parze Katarzyna Bodora i Adrian Kalus udało się wywalczyć pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Rock'n'rolla 2023!

To nie pierwszy raz, kiedy reprezentanci Kalet zdobywają złoto na parkiecie warszawskiego klubu Stodoła. Już w 2017 roku główną statuetkę przywieźli Patrycja Patrzykowska i Tadeusz Tarnowski. Trzy lata później, w 2020 roku, tytuł mistrzowski zgarnęli Katarzyna Bodora i Adrian Kalus.

Całkiem niedawno członkowie Rock Time świetnie zaprezentowali się także podczas innego wydarzenia. 18 lutego w Gliwicach odbywał się III Ogólnopolski Maraton Tańców Swingowych. Reprezentanci z Kalet wywalczyli dwa miejsca na podium. Najlepsza okazała się para Katarzyna Bodora i Adrian Kalus. Zaraz za nimi także tancerze z Rock Time - Karina Bronder oraz Krystian Chmielorz. Czwarte miejsce zajęli Sonia Kulawik i Maksymilian Solecki.

Tancerzom gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania wyjątkowej pasji.