Tarnogórscy sierżanci w akcji. Mieszkanka dziękuje za pomoc w odnalezieniu męża

Dwóch mundurowych z naszego miasta wykazało się podczas akcji, jaka miała miejsce pod koniec maja. Dzięki swojemu zaangażowaniu zyskali dużo wdzięczności u pewnej tarnogórzanki. Zdarzenie było o tyle ważne, że dotyczyło jej najbliższej osoby.

Policja Śląska
Tarnowskie gory kontrola policja

W nocy z 25 na 26 maja funkcjonariusze zostali wezwani na pomoc w sprawie zaginięcia. Mieszkanka Tarnowskich Gór niepokoiła się o swojego męża. Skierowani na miejsce policjanci, jak widać, stanęli na wysokości zadania. Dwóch sierżantów pomogło w odnalezieniu mężczyzny. Nie minęło wiele czasu, a zgłaszająca odezwała się ponownie, tym razem z podziękowaniami. Do przełożonego tarnogórskich policjantów, insp. Sławomira Bylickiego, wpłynęła następująca wiadomość:

Szanowny Panie Komendancie
W nocy z dnia 25/26.05.24 roku poprosiłam o interwencję policji w Tarnowskich Górach.
Chciałam podziękować sierżantowi Ernestowi Herykowi oraz sierżantowi Marcinowi Piwowarskiemu za pomoc w szukaniu mojego męża i bezpiecznym odwiezieniu go do domu.
Wyżej wymienieni panowie sierżanci byli kompetentni i uprzejmi oraz niezwykle pomocni. Proszę o przekazanie im moich podziękowań w tej sprawie.

Jak stwierdzają sami mundurowi, takie słowa zdecydowanie motywują ich do dalszej pracy. Duże znaczenie ma także pozytywny finał całej sprawy.

- Szczęśliwie zakończona akcja poszukiwawcza oraz słowa wdzięczności są dla policjantów największym wynagrodzeniem za ich służbę oraz dodatkową motywacją do działania na rzecz mieszkańców powiatu tarnogórskiego - przyznają funkcjonariusze.
Policja krupski mlyn karetka pogotowia

Może Cię zainteresować:

Policjant z Tworoga ruszył na ratunek seniorce zamkniętej w mieszkaniu. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy

Autor: Urszula Gołkowska

12/10/2023

Tarnowskie góry policja 5

Może Cię zainteresować:

Nietypowa interwencja mundurowych. Policjanci pomogli... wymienić koło w samochodzie

Autor: Urszula Gołkowska

14/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon