Tarnogórski Jarmark Wielkanocny 2024. Na rynku rękodzieło, kulinaria i gigantyczna pisanka

Nasze miasto przygotowuje się już do świąt. W ostatni weekend w centrum odbyło się tradycyjne wydarzenie na rozpoczęcie wiosny. Swoje produkty prezentowali rzemieślnicy i artyści, a mali oraz duzi mieszkańcy mogli skorzystać z tematycznych warsztatów.

Tarnogórski Jarmark Wielkanocny 2024

Jak co roku na rynku nie mogło zabraknąć imprezy w przedświątecznym klimacie. W sobotę i niedzielę (23-24 marca) na rynku trwał tradycyjny jarmark. Mieszkańcy oraz goście mieli okazję, by zaopatrzyć się w przeróżne wyjątkowe produkty. Wśród nich można było znaleźć ozdoby, palmy, artykuły codziennego użytku, biżuterię, ciasta, wędliny. Wydarzenie stało się także okazją do nabycia prezentów last minute.

Kramy i stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oprócz nich dla gości przygotowano również warsztaty plastyczne. Chętni mogli sami zrobić wielkanocne ozdoby. Z instruktażem wykonali wianuszki pachnące lasem, ozdobne jajka, magnetyczne kroszonki na lodówkę oraz zajączki z drucików. Do tego maluchy wspólnie ozdabiały wielką pisankę, jaka zagościła w tych dniach na rynku. Więcej przeżyć z jarmarku utrwalonych na zdjęciach znajdziecie w powyższej galerii.

Strzybnica zdjecie grupowe

Może Cię zainteresować:

Strzybniczanie spotkają się na zdjęcie grupowe. W ramach akcji chcą wesprzeć rehabilitację Ryśka Zabielskiego

Autor: Urszula Gołkowska

20/03/2024

Miasteczko slaskie spotkania dla kobiet

Może Cię zainteresować:

Miasteczko Śląskie. MOK zaprasza na kobiece wieczory pełne inspiracji

Autor: Urszula Gołkowska

14/03/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon