Tarnogórski zespół 2Strona Ekranu z nowym teledyskiem. Wdzieliście już "Bielmo"?

Muzycy z naszego miasta prezentują swój kolejny kawałek. Tym razem w tematyce rzeczy ważnych i ważniejszych. W projekcie wziął udział także raper Vix.N.

2StronaEkranu
1 strona ekranu bielmo

"Bielmo" już do odsłuchania

Tarnogórski zespół zdążył się zapisać w świadomości lokalnych fanów tego typu muzyki. 2Strona Ekranu co jakiś czas prezentuje koleje efekty swojej twórczości, odwołujące się do współczesnych problemów społecznych. Tak jest i tym razem. Najnowszy utwór "Bielmo" wskazuje na trudności w odróżnieniu prawdziwych wartości od tych pozornych.

- Jest to pozycja, która wyróżnia się na tle obecnych numerów hiphopowych, pod względem warstwy lirycznej i muzycznej. Nie znajdą Państwo tutaj prostych wersów o bogactwie, szybkich samochodach i prostych relacjach damsko-męskich. Wszystkie te aspekty w tym przypadku są synonimami słowa "Bielmo" - tłumaczy Adam Karaś z tarnogórskiego duetu.

Oprócz Adama Karasia i Fabiana Kupskiego w projekcie wziął także udział dodatkowy gość. Jest nim raper Vix.N. Premiera utworu odbyła się 8 maja. "Bielmo" można odsłuchać m.in. na platformie YouTube. Zebrało tam już 10 147 wyświetleń.

- Tytułowe "Bielmo" jest nawiązaniem do postępującej ślepoty, przez którą nie dostrzegamy innych ludzi, nie zwracając przy tym uwagi na ich cierpienie, problemy i trudności w życiu. Coraz częściej patrzymy tylko na czubek własnego nosa, a znieczulica w społeczeństwie staje się powszechna - dodaje Adam Karaś.

To nie pierwszy raz, kiedy 2Strona Ekranu odwołuje się do bieżących bolączek społecznych. Tak było na przykład podczas nagrywania utworu "Sen Z Powiek". Tekst mówi o zmaganiu się z nałogiem i znaczeniu wyzwolenia od niego.

2Strona Ekranu "Sen Z Powiek"

Może Cię zainteresować:

Miesiąc trzeźwości zbliża się wielkimi krokami. 2Strona Ekranu z nowym kawałkiem o walce z używkami

Autor: Redakcja TG

27/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon