Tarnowskie Góry już dziś w Kuchennych Rewolucjach. Zobaczymy przemianę Bistra Czy Kapusty...?

Po tegorocznej wizycie Magdy Gessler w naszym mieście przyszedł czas na prezentację wyników. Na antenie TVN będzie można zobaczyć odcinek Kuchennych Rewolucji z tarnogórskim lokalem w roli głównej.

Tarnowskie Góry Smakują
Tarnowskie gory bistro czy kapusty

Bistro Czy Kapusty...? w Kuchennych Rewolucjach

Już dziś, 16 maja, cała Polska pozna historię metamorfozy jednej z naszych restauracji. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Art - Smaku na Lewka (ks. Michała Lewka 3) gościł w swoich progach słynną prezenterkę. Wizyta Magdy Gessler nie obyła się bez zainteresowania lokalnej społeczności. W ramach dokonanych rewolucji tarnogórski lokal zmienił swoją nazwę na Bistro Czy Kapusty...?. Modyfikację przeszło oczywiście także menu. Do tego restauratorzy zadbali również o nowy wystrój. Od drugiej połowy lutego wszyscy chętni mogli sami przetestować wprowadzone zmiany.

Kuchenne Rewolucje - gdzie oglądać?

Natomiast już dziś, 16 maja, tarnogórską restaurację w odświeżonej odsłonie zobaczy szersza publiczność. Lokal pokaże się w Kuchennych Rewolucjach. Premiera programu na antenie TVN rozpocznie się o godz. 21:35. Jest on dostępny też za opłatą na playerze TVN.

Bistro Czy kapusty...? w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Art - Smaku na Lewka po Kuchennych Rewolucjach. Co zmieniło się w lokalu?

Autor: Urszula Gołkowska

12/02/2024

Gessler tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Magda Gessler w Tarnowskich Górach. Kogo tym razem czekają Kuchenne Rewolucje?

Autor: Urszula Gołkowska

09/02/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon